10:00 - 17:00

Ми працюємо Пн. - Пт.

067 842 11 22

Зателефонуйте нам

Facebook

a
+ 380678421122

Професійна консультація адвоката у господарьских справах. Вирішення господарських спорiв в судах усіх інстанцій по комерційним спорам та в процедурі банкрутства.

Послуги адвоката у ГОСПОДАРСЬКИХ СПРАВАХ:

Спори в сфері договірного права, про невиконання передбачених зобов'язань;

Спори про визнання договору, укладеного між суб'єктами підприємницької діяльності, недійсним;

Стягнення з контрагента штрафних санкцій, а також інших заборгованостей, передбачених угодою, укладеною між ними;

Зняття арешту, з майна, що належить суб'єкту підприємництва;

Спори, що мають характер корпоративних;

Розподіл майна, що є спільною сумісною власністю;

Захист прав підприємств в сфері інтелектуальної власності.

Адвокат. Послуги юриста у сфері господарського права у Києві та Київській області, Одесі та Одеській області. Професійна консультація юриста.

Особливістю господарських спорів, є те, що вони виникають між суб’єктами підприємництва, взаємини між якими будуються відповідно до принципу рівності. Відповідно до вимог законодавства, особи, які беруть участь в судовому розгляді в даній категорії справ, беруть на себе зобов’язання підтвердження заявлених позовних вимог. У зв’язку з цим виникає гостра необхідність звернення за кваліфікованою допомогою до адвокату.

Шукаєте хорошого і досвідченого адвоката у господарських справах? Ви можете бути на 100% впевнені, що звернувшись до мене ви отримаєте професійні послуги найдосвідченішого адвоката.

Для чого потрібен адвокат у господарських справах?

При здійсненні бізнесу, безліч підприємців стикаються з необхідністю укладення різноманітних договорів з абсолютно різними партнерами, що може в будь-який момент стати причиною виникнення спору. Адвокат Захар Омельченко має практичний досвід в сфері господарського права, що дозволить надати якісні послуги у сферi вашого бiзнесу.

 

У разі, якщо конфлікт не вдається врегулювати в досудовому порядку, особа може скористатися правом звернення до суду, з метою захисту належних прав і законних інтересів.

Я впевнений, що запорукою надання якісної юридичної допомоги є відмінна кваліфікація.

Послуги у сфері господарського права. Юридична допомога в складанні позову від професійного адвоката.

Адвокат з господарських справ

Допомогаю своїм клієнтам успішно вирішувати господарські спори в судах усіх інстанцій по комерційним спорам та в процедурі банкрутства.

 

Юридичний супровід банкрутства

Якщо вам потрібно заявити про фінансову неспроможність або необхідне банкрутство контрагента-боржника. Пропоную супровід цієї процедури.

 

Визнання угод недійсними

В адвокатськiй практиці, існує безліч ситуацій, коли необхідно визнання угоди або правочину недійсним. Це судова процедура захисту інтересів і прав сторони договору.

 

Експертиза і аналіз договорів

Укладання договорів — це дуже непроста і відповідальна задача. Іноді друга сторона самостійно готує проект цього документа і надає його для розгляду. На цьому етапі вам і знадобиться експертиза договору, яку я надаю як ваш адвокат!

 

Складання договорів

Якщо вам необхідно підготувати, перевірити чи виправити господарський договір, або готуєтеся до його підписання. Попередьте виникнення проблем — довірте роботу над контрактом професіоналу.

Потрібна допомога з будь-якими юридичними питаннями? Зв’яжіться зi мною прямо зараз.