10:00 - 17:00

Ми працюємо Пн. - Пт.

067 842 11 22

Зателефонуйте нам

Facebook

a
+ 380678421122

Шукаєте адвоката, який відстоїть ваші інтереси в суді? Ви на вірному шляху. Надаю послуги представництва в суді інтересів фізичних та юридичних осіб у всіх судах на території міста Києва.

Послуги адвоката по представництву в судах

Представництво в суді у цивільних справах;

Представництво в суді у господарських та адміністративних справах;

Представництво в суді у кримінальних справах.

Адвокат. Послуги юриста по представництву в судах Києва та Київської області, Одесі та Одеської області. Професійна консультація адвоката.

Представництво в суді — це коли від вашого імені до суду йде кваліфікований адвокат, який професійно захистить ваші інтереси. А ви в цей час перебуваєте вдома і чекаєте, коли подзвонить адвокат і відзвітує, як пройшло судове засідання.

Шукаєте хорошого і досвідченого адвоката? Ви можете бути на 100% впевнені, що звернувшись до мене ви отримаєте професійні послуги найдосвідченішого адвоката.

Представництво інтересiв в судах в України

Вести судову справу і захищати інтереси в суді по будь-яких цивільних, господарських, адміністративних та кримінальних справах, а також справах про притягнення особи до адміністративної відповідальності може тільки адвокат. Повноваження адвоката на представництво підтверджуються ордером, який в свою чергу виписується на підставі договору з клієнтом. Довіреність адвокату не потрібно.

 

У цивільних, господарських та адміністративних справах невеликої складності з сумою позовних вимог не більше ста прожиткових мінімумів для працездатних осіб представником може бути будь-яка фізична особа, якій видана довіреність. Рішення допускати чи ні представника за дорученням приймає суддя виходячи з того, чи визнана ваша справа малозначною або незначно складною. Представництво за дорученням у кримінальних справах і справах про притягнення особи до адміністративної відповідальності не допускається за винятком представництва цивільного позивача в кримінальному процесі.

 

Крім захисту в суді вам також може знадобитися підготовка процесуальних документів, таких як позовна заява, зустрічний позов, відгук на позов, заперечення, клопотання, заяви. Адвокат Захар Омельченко також надає послуги з підготовки зазначених процесуальних документів.

Я впевнений, що запорукою надання якісної юридичної допомоги є відмінна кваліфікація.

Юридична допомога від професійного адвоката.

Представництво в судах міста Києва у цивільних справах

Представництво в судах Київської області у цивільних справах

Представництво у цивільних справах в інших регіонах України

Представництво в судах міста Києва у господарських справах

Представництво в господарських судах Київської області

Представництво в господарських судах інших регіонів України

Представництво в адміністративних судах міста Києва

Представництво в адміністративних судах Київської області

Представництво в адміністративних судах інших регіонів України

Потрібна допомога з будь-якими юридичними питаннями? Зв’яжіться зi мною прямо зараз.