10:00 - 17:00

Ми працюємо Пн. - Пт.

067 842 11 22

Зателефонуйте нам

Facebook

a
+ 380678421122

Професійна допомога у створенні та реєстрації ТОВ, ПП у Києві та Київській області, Одесі та Одеській області. Консультація адвоката.

Послуги адвоката у справах реєстрації бізнесу:

Реєстрація ТОВ (Товариства обмеженої відповідальності);

Реєстрація ФОП (Фізична особа-підприємець);

Іноземне представництво;

Спільне підприємство та підприємство з іноземними інвестиціями;

Консультації та рекомендації з приводу реєстрації бiзнесу.

Адвокат. Послуги юриста у сфері реєстрації бізнесу у Києві та Київській області, Одесі та Одеській області. Професійна консультація адвоката.

Якщо ви вирішили організувати виробництво, зайнятися торгівлею або надавати послуги, потрібна реєстрація бізнесу. Процедура проводиться відповідно до чинного законодавства та запроваджених норм. Це непросте завдання, пов’язане з проведенням низки робіт і вирішенням багатьох питань.

 

Реєстрація компанії, зазвичай, починається з того, що її майбутній власник визначається з назвою, видами економічної діяльності, формою господарювання. За необхідності визначається розмір статутного капіталу, вибирається місцезнаходження підприємства, воно буде його юридичною адресою. Також вирішується, якою буде система оподаткування та інші питання. Саме тому відкриття фірми в Україні — процес не складний для тих осіб, які часто стикаються з цим, оскільки під час підготовки документів нерідко доводиться використовувати норми правових актів та відстежувати їх зміни.

Шукаєте хорошого і досвідченого адвоката у справах реєстрації бізнесу? Ви можете бути на 100% впевнені, що звернувшись до мене ви отримаєте професійні послуги найдосвідченішого адвоката.

Реєстрація підприємства: порядок, особливості, нюанси

Якщо ви плануєте реєстрацію підприємства в Україні, краще звернутися до досвідченого юриста. Адвокат Захар Омельченко розкаже, як проходить реєстрація бізнесу, вартість цього заходу та пояснять інші моменти.

 

Реєстрація компанії в Україні: форма господарювання, адреса

Наразі на території України, згідно із законом про державну реєстрацію юридичних, фізичних осіб-підприємців, а також громадських формувань, запроваджено декілька форм власності.

Доступна реєстрація фірм:
— ТОВ
— ТДВ
— ПП

Реєстрація фірми в Україні проводиться у порядку, що залежить від організаційно-правової форми. Наприклад, відрізняються способи формування статутного капіталу, його мінімальний розмір, також визначається порядок управління компанією та відповідальності його організаторів, різна процедура прийняття рішень.
Одним із основних моментів для компанії є вибір її юридичної адреси, тобто місцезнаходження. Інформація про це вноситься до Єдиного держреєстру юридичних осіб. Відповідно до чинного законодавства, місцезнаходженням фірми є місце, де розташовується його виконавчий орган. Після того, як відбулося відкриття компанії в Україні, на цю адресу надходитиме вся нормативно-правова та iнша кореспонденція, тому зазвичай це офіс або особиста адреса керівника. Якщо фірма не має адреси, то під час перевірки податкова інспекція може призначити штраф. Крім того, це спричинить розрив договору про можливість подання звітності в електронному варіанті та інші проблеми.

 

Реєстрація бізнесу в Україні: перелiк документiв

Щоб відкрити підприємство в Україні, подаються численні документи, які мають бути оформлені у визначеному порядку, що відповідає чинним нормам. Зазначимо деякі з них:
Заява за формою №1 або про держреєстрацію компанії. У реєстраційній картці заповнюються всі дані про фірму, яка створюється, у тому числі розмір статутного капіталу, вся інформація про засновників та керівників, повна назва фірми та особливості розподілу часток, місцезнаходження тощо. Коли відбувається реєстрація підприємства у Києві, Одесi чи будь-якому іншому місті, ця заява зазвичай підписується особою, яка подає документи на реєстрацію. Майбутнім підприємцям слід розуміти, що до цього документа дуже часто вносяться зміни.
Рішення про створення компанії. Цей документ супроводжується протоколом, причому в оригінальному вигляді. Останні зміни в законодавстві свідчать про те, що всі підписи, зазначені в протоколі, мають бути нотаріально завірені.
Установчі документи. Достатньо однієї редакції, причому залежно від форми господарювання, вони можуть відрізнятися, часто це не стосується випадків, коли проводиться реєстрація підприємства малого бізнесу. Найпоширеніші установчі документи — статут, становище, договір засновників. Як правило, на етапі створення цих документів багато хто звертається до юристів, оскільки статутні папери мають бути грамотно складені. Зазвичай вони докладно розписують порядок прийняття рішень, повноваження кожного учасника, їхню компетенцію та інші питання. Це потрібно для того, щоб при виникненні суперечок чи будь-яких розбіжностей статутні документи використовувалися як регулятори таких ситуацій.
Щоб зареєструвати підприємство в Україні, потрібно надати квитанцію, яка підтверджує оплату реєстраційного збору, а також інші документи залежно від форми. Наприклад, при відкритті акціонерного товариства знадобиться підтвердження внесення внесків до статутного капіталу.

 

Допомога у реєстрації бізнесу

Враховуючи, наскільки складним може бути процес відкриття компанії, послуги з реєстрації бізнесу зараз досить популярні. Фахівці, які постійно працюють із цим процесом, діють наступним чином:

Спочатку юрист з’ясовує суть бізнесу, підбирає організаційно-правову форму, визначається з системою оподаткування відповідно до форми діяльності, а також підбирає види економічної діяльності згідно з класифікатором.

Щоб реєстрація бізнесу у Києві, Одесi та iнших мiстах Україні пройшла успішно, велика увага приділяється підготовці установчих документів.

Щоб реєстрацію бізнесу, ТОВ чи іншої форми власності, було проведено успішно, юристу знадобляться паспорт, ІПН, адреса реєстрації засновників та майбутнього директора. Після цього спеціаліст разом із клієнтом відвідує орган-реєстратор, який приймає документи для внесення відомостей про підприємства до Єдиного державного реєстру. Адвокат також може діяти самостійно на підставі довіреності. Після цього фахівець моніторить роботу держорганів та при внесенні відомостей до ЄДР отримує витяг. Відповідно, якщо вами планується реєстрація бізнесу під ключ, ціна послуг юриста залежатиме від особливостей майбутньої компанії. Наприклад, форми власності, необхідність складання довіреності тощо.

Я впевнений, що запорукою надання якісної юридичної допомоги є відмінна кваліфікація.

Етапи реєстрації бізнесу у Києві та Київській області, Одесі та Одеській області.

Обрання форми ведення бізнесу

Юрист (Адвокат) та клієнт з’ясовують суть бізнесу, підбирають оптимальну форму ведення бізнесу (обирають організаційно-правову форму юридичної особи (ТОВ, ТДВ, ПП)), оптимальну систему оподаткування. Відповідно до сфери діяльності юрист підбирає види економічної діяльності згідно з Класифікатором.

 

Підготовка установчих документів

На основі отриманої інформації юрист здійснює підготовку Протоколу про створення юридичної особи (Рішення єдиного засновника/Рішення загальних зборів учасників). За узгодженням з клієнтом готує письмовий варіант Статуту або вказує про діяльність юридичної особи на підставі модельного Статуту. На прохання клієнта юрист готує Наказ про призначення Директора.

 

Отримання Виписки

Адвокат (Юрист) супроводжує клієнта при реєстрації юридичної особи (внесенні відомостей в Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань). Юрист або ж організовує зустріч клієнта з державним чи приватним реєстратором для подання необхідних документів, або ж допомагає оформити довіреність для представництва інтересів клієнта в органах реєстрації для здійснення необхідний дій та подання документів з метою реєстрації суб’єкта господарювання. По завершенню дій реєстратора клієнт отримує Опис. Юрист моніторить внесення відомостей до ЄДР та повідомляє про це клієнта, на підтвердження чого клієнт отримує Виписку з ЄДР від реєстратора.

* Послуги реєстратора (за необхідності нотаріуса), вартість оформлення довіреності та адміністративні збори сплачуються клієнтом окремо.

Потрібна допомога з будь-якими юридичними питаннями? Зв’яжіться зi мною прямо зараз.