10:00 - 17:00

Ми працюємо Пн. - Пт.

067 842 11 22

Зателефонуйте нам

Facebook

Стягнення страхової компенсації

a
+ 380678421122

Допомога адвоката в результаті дорожньо-транспортних пригод, пов'язаних з автомобілем

Послуги адвоката по ДТП:

Допомога в підготовці та подачі позовів та апеляційних скарг до суду

Представлення інтересів клієнта в суді та подання доказів на користь клієнта

Надання консультацій з питань, пов'язаних з ДТП

Допомога в отриманні компенсації по ДТП

Допомога в отриманні медичної допомоги та відновленні здоров'я

Надання консультацій з правових питань, пов'язаних з ДТП

Представлення інтересів клієнта при переговорах зі страховими компаніями

Допомога при позбавленні водійських прав

Автоадвокат. Послуги автоюриста в Києві та Київській області, Одесі та Одеській області. Консультація по ДТП. Стягнення страхової компенсації

Якщо ви потрапили в ДТП і ваша відповідальність перед третіми особами застрахована згідно поліса страхування, то це ще не означає, що ви захищені на 100%.

 

Поліс загальнообов’язкового страхування ОСАГВ має певні ліміти. Якщо збиток перевищує встановлені ліміти, то згідно положень Цивільного кодексу України суму збитку понад ліміт повинен компенсувати винуватець ДТП. До того ж вартість франшизи також лягає на плечі винуватця ДТП.

 

Надійних страхових компаній в Україні, зокрема в Києві та Одесі, мало. Багато учасників страхового ринку не здатні відповідати за своїми зобов’язаннями, в тому числі і за такими видами страхування як КАСКВ і ОСАГВ.

Шукаєте хорошого і досвідченого адвоката по ДТП? Ви можете бути на 100% впевнені, що звернувшись до мене ви отримаєте професійні послуги найдосвідченішого адвоката по ДТП.

Якщо не платить страхова компанія, що робити в цій ситуації?

Чекати і сподіватися на страхове відшкодування або здійснити стягнення в судовому порядку – ось в чому питання.

 

У першому випадку можна так і не дочекатися страхового відшкодування. Виплата може бути не перерахована на ваш рахунок страховою компанією. А дорогоцінний час буде втрачено.

 

Не платить страхова? Оптимальний варіант в такому випадку-відразу звертатися за юридичною консультацією. Іноді питання можна вирішити в досудовому порядку. Але в більшості випадків, якщо страхова компанія затягує з виплатою відшкодування, необхідно готувати позовну заяву і звертатися за відшкодуванням по КАСКВ, ОСАГВ або іншим видам страхування до суду.

 

Позовну заяву повинен готувати професійний адвокат, адже це базис всього процесу, саме в цьому документі формулюються позовні вимоги і викладається позиція сторони позивача, основні доводи. Від правильності складання позовної заяви залежить питання відкриття судом провадження у справі.

Допоможу домогтися компенсації при ДТП

Прості правила для клієнтів:

  • Кожен має право на адвоката.
  • До адвоката бажано звернутися відразу після попередньої відмови.
  • У 40% випадків адвокатський запит дозволяє виправити ситуацію з невиплатою відшкодування без суду.
  • Витрати на послуги адвоката, в деяких випадках, можна компенсувати за рахунок страхової компанії.

 

Якщо ви зіткнулися з проблемою, коли страхова компанія не виплачує відшкодування в Києві та області, Одесі або інших містах України, сміливо звертайтеся до адвоката Захара Омельченко.

 

Я займаюся страховими спорами, маю великий досвід у виграних страхових справах по каскв, осагв та інших справах.

 

Я готовий надати вам повну консультацію і скласти необхідні для суду документи, в тому числі позовну заяву, різні клопотання.

 

Якщо ви вирішите скористатися моїми послугами, крім стягнення страхової виплати, я зможу домогтися відшкодування судових витрат на процес за рахунок страхової компанії.

 

Тепер ви знаєте, що потрібно робити, якщо не платить страхова компанія. Якщо вам потрібна повноцінна юридична консультація і подальша допомога, телефонуйте за номером 067 842 11 22, вказаним на сайті і записуйтеся на зустріч в офісі в Києві, Одесі.

Потрібна допомога з будь-якими юридичними питаннями? Зв’яжіться зi мною прямо зараз.