10:00 - 17:00

Ми працюємо Пн. - Пт.

067 842 11 22

Зателефонуйте нам

Facebook

Позбавлення водійських прав

a
+ 380678421122

Допомога адвоката при позбавленні водійських прав в Києві та Київській області, Одесі та Одеській області

Причини, за якими в Україні можуть позбавити водійських прав:

Нездійснення водієм зупинки на вимогу співробітника поліції

Керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння, а також під впливом лікарських препаратів, які знижують увагу та швидкість реакції

Створення аварійної обстановки, наприклад, внаслідок перевищення швидкості, проїзду на червоний заборонний сигнал світлофора

Дорожньо-транспортна пригода або ДТП

Повторне порушення правил експлуатації транспортного засобу

Автоадвокат. Послуги автоадвоката в Києві та Київській області, Одесі та Одеській області. Консультація по ДТП, при позбавленнi водійських прав

Позбавлення водійських прав або позбавлення права на керування транспортним засобом це одна з санкцій, передбачених Кодексом України Про адміністративні правопорушення, і яку може застосувати суддя при розгляді справи в суді.

Шукаєте хорошого і досвідченого адвоката по ДТП? Ви можете бути на 100% впевнені, що звернувшись до мене ви отримаєте професійні послуги найдосвідченішого адвоката по ДТП.

Професійна допомога автоюриста при позбавленнi водiйського посвідчення

Після вчинення одного із зазначених вище правопорушень, співробітники поліції можуть забрати у вас водійське посвідчення і скласти адміністративний матеріал для направлення справи до суду для подальшого розгляду, натомість же вам видадуть документ, що засвідчує ваше право на тимчасове керування транспортним засобом.

 

Алкоголь — найпоширеніша причина позбавлення водійських прав. Керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння практично гарантує позбавлення водійських прав у суді першої інстанції.

 

Перевищення швидкості, яке спровокувало аварійну ситуацію, нарівні з дорожньо-транспортною пригодою, також є популярною підставою для позбавлення водійських прав. Але не варто вважати, що в разі скоєння вами невеликого ДТП суд не застосує до вас таку сувору санкці, як позбавлення водійських прав. У моїй практиці нерідкі випадки, коли порушники легковажно ставляться до даного питання і позбавляються прав на керування транспортним засобом надовго, здавалося б, з несерйозної причини.

 

В такому випадку потрібно в стислі терміни звернутися за допомогою до адвоката для допомоги в поверненні водійських прав в апеляційному порядку.

 

Терміни особливо важливі, так як в десятиденний термін адвокату потрібно досліджувати матеріали справи, сформувати позицію, забезпечити доказову базу, отримати постанову судді і скласти обгрунтовану скаргу.

 

Якщо ж ви вже програли справу про позбавлення водійських прав в суді першої інстанції – не впадайте у відчай. Я маю великий досвід, щодо оскарження постанов про позбавлення прав у суді апеляційної інстанції.

 

Цей крок є особливо відповідальним, так як по такій категорії справ Апеляційний суд це остання інстанція і останній шанс отримати позитивне рішення, повернути своє водійське посвідчення.

Я впевнений, що запорукою надання якісної юридичної допомоги є відмінна кваліфікація. Я сам автолюбитель і без проблем вникну конкретно в вашу ситуацію і її особливості,  я вже маю наявну у мене практику по такій категорії справ.

Що робити, якщо вас все-таки позбавили водiйських прав? Як допоможе адвокат?

Юридична допомога в поверненні водійських прав — це категорія справ, на якій я спеціалізуюся і маю великий позитивний досвід.

 

Все ж краще не випробовувати долю і довірити ведення справи про позбавлення водійських прав професіоналу, звернутися за юридичною допомогою до адвоката.

 

Зверніть увагу, що я не беруся за свідомо програшні справи, а займаюся поверненням водійських прав, якщо розумію, що в силах здійснити цю процедуру.

Потрібна допомога з будь-якими юридичними питаннями? Зв’яжіться зi мною прямо зараз.