10:00 - 17:00

Ми працюємо Пн. - Пт.

067 842 11 22

Зателефонуйте нам

Facebook

a
+ 380678421122

Допомога адвоката у кримінальних справах

Послуги адвоката з кримінальних справ:

Представлення інтересів клієнта в органах досудового слідства, оскарження дій органу слідства, прокурора, судді

Представництво інтересів клієнта на стадії судового розгляду справи в судах всіх інстанцій

Проведення аудиту внутрішніх процесів підприємства, угод та інших юридично значущих дій на предмет відповідності вимогам кримінального законодавства України

Захист затриманого

Захист підозрюваного

Захист обвинуваченого

Захист свідка

Представництво потерпілого

Кримiнальний адвокат. Послуги адвоката з кримінальних справ у Києві та Київській області, Одесі та Одеській області. Консультація адвоката

Кожен, відповідно до Конституції України, має право на професійну юридичну допомогу, захист своїх особистих та майнових прав та інтересів, адвокатської допомоги в кримінальних справах. В Києві та Київській області, Одесi та Одеській областi Ви можете звернутись до мене, адвоката з кримiнальних справ – Захара Омельченко.

 

Адвокат у кримінальних справах в Києві несе серйозну відповідальність перед людиною, яка довірила свою долю, і тому приймає на себе зобов’язання щодо захисту, лише тоді, коли вірить в правильність обраної ним позиції у справі.

 

Після того, як необхідні матеріали зібрані, адвокат у кримінальних справах в Києві, Одесі здійснює їх аналіз і дає їм оцінку, систематизує їх, відокремлює встановлені факти від сумнівних і складає план захисту.

 

Як правило, адвокат готує детальний план захисту на папері, який передбачає:

 • Клопотання, які слід заявити суду;
 • Докази, які необхідно подати суду для обґрунтування невинуватості або меншої міри відповідальності клієнта;
 • На що звернути особливу увагу в процесі дослідження доказів, а також під час допитів, в якій послідовності і які поставити питання;
 • Які питання обговорити з підзахисним у процесі узгодження відповідної позиції;
 • Згрупувати докази, які підкріплюють обрану позицію.

Шукаєте хорошого і досвідченого адвоката по ДТП? Ви можете бути на 100% впевнені, що звернувшись до мене ви отримаєте професійні послуги найдосвідченішого адвоката по ДТП.

Професійна допомога адвоката у кримінальних справах

Послуги, що надає адвокат у кримінальних справах в Одесi, Києві або будь-якому іншому населеному пункті України, потрібна:

 • коли людину підозрюють чи обвинувачують у вчиненні кримінального правопорушення;
 • або якщо представлення законних інтересів потребує потерпілий чи правової допомоги адвоката – свідок.

Бути учасником кримінальної справи – завжди великий стрес, але така ситуація може скластися у будь-кого. Навіть законослухняний громадянин може потрапити в таку неприємність. Недостатня проінформованість у юридичних тонкощах посилює ризик виникнення несприятливих обставин для фігурантів кримінального провадження.

 

Представники слідчих органів під час допитів можуть вчиняти моральний і навіть фізичний тиск, а факти у показаннях спотворювати не на вашу користь. Самостійно, без необхідних знань, відстоювати свої законні інтереси дуже складно, а частіше й неможливо.

 

У таких випадках відсутність кваліфікованої юридичної допомоги призводить до великої моральної шкоди. До людини інколи застосовують надто суворі запобіжні заходи у ході досудового слідства. Порушення в результаті можуть призвести до необґрунтовано суворого вироку. Щоб уникнути подібного і забезпечити захист своїх прав, варто вчасно звернутися по допомогу до надійного адвокату, який заслуговує на довіру і є незалежним від органів слідства, прокуратури та суду.

Послуги адвоката в кримінальній справі

Для надання юридичної допомоги адвокат Захар Омельченко виконує всі потрібні процесуальні дії, здійснює захист у кримінальному провадженні у м. Одеса, м. Київ, у Київській області та інших населених пунктах України.

 

Адвокат представляє інтереси підозрюваного в ході досудового слідства, що передбачає послуги:

 • вступ у справу, яка включає в себе подання відповідного клопотання слідчому разом із повноваженнями адвоката;
 • первинна консультація, яка включає в себе знайомство із клієнтом, ознайомлення з матеріалами справи, проведення юридичного аналізу справи, вибору способу і тактики захисту;
 • термінове прибуття та участь на проведення слідчої дії (у разі обшуку, допиту клієнта, проведення слідчого експерименту, тощо);
 • складання всіх видів процесуальних документів, у тому числі скарг на дії чи бездіяльність слідчого, прокурора та ін.;
 • представництво інтересів на стадії досудового слідства потерпілого;
 • складання заяв, клопотань, скарг у тому числі апеляційної та касаційної скарги.

 

Виконується комплексний захист у судах першої інстанції, а також в апеляційному та касаційному суді. У його ході захисник:

 • ознайомлюється з матеріалами справи та обвинувальним актом;
 • складає та подає клопотання, скарги та заяви;
 • захищає інтереси клієнта в судовому засіданні;
 • складає апеляційну чи касаційну скаргу на вирок чи інші рішення, що виніс суд;
 • виконує інші дії, передбачені чинним законодавством.

Потрібна допомога з будь-якими юридичними питаннями? Зв’яжіться зi мною прямо зараз.