10:00 - 17:00

Ми працюємо Пн. - Пт.

067 842 11 22

Зателефонуйте нам

Facebook

Політика конфіденційності

Ця Політика конфіденційності описує політику сайту Адвоката Захара Омельченко, Україна, м. Київ, м. Одеса, Україна, email: zahom@ukr.net, тел.: +380678421122 щодо збору, використання та розкриття вашої інформації, яку ми збираємо, коли ви користуєтеся нашим веб-сайтом ( https://www.dtpadvocate.com.ua/ ). Отримуючи доступ до Сервісу або користуючись ним, ви даєте згоду на збір, використання та розкриття вашої інформації відповідно до цієї Політики конфіденційності. Якщо ви не згодні з цим, будь ласка, не отримуйте доступ до сайту адвоката в Києві та не користуйтеся ним. Ми можемо змінити цю Політику конфіденційності в будь-який час без будь-якого попереднього повідомлення і опублікуємо переглянуту Політику конфіденційності на сайті. Переглянута Політика набуває чинності через 90 днів з моменту її публікації на сайті, і ваш подальший доступ або використання сайту після закінчення цього терміну буде означати вашу згоду з переглянутою Політикою конфіденційності. Тому ми рекомендуємо вам періодично переглядати цю сторінку.

 

Як ми використовуємо вашу інформацію:

 

Ми будемо використовувати інформацію, яку ми збираємо про вас, для наступних цілей: Підтримка та обробка ваших заявок. Якщо ми захочемо використати вашу інформацію для будь-якої іншої мети, ми запитаємо у вас згоду і будемо використовувати вашу інформацію тільки після отримання вашої згоди і тільки для цілей, для яких ви надали згоду, якщо тільки ми не зобов’язані діяти інакше згідно із законодавством.

 

Ваші права

 

Залежно від законодавства, що застосовується, ви можете мати право на доступ до ваших персональних даних, їх виправлення або видалення, отримання копії ваших персональних даних, обмеження або заперечення проти активної обробки ваших даних, прохання про передачу (перенесення) ваших персональних даних іншій особі, відкликання будь-якої згоди, яку ви надали нам на обробку ваших даних, право подати скаргу до встановленого законом органу, а також інші права, які можуть мати відношення до застосовного законодавства. Щоб скористатися цими правами, ви можете написати нам на zahom@ukr.net. Ми відповімо на ваш запит відповідно до чинного законодавства. Зверніть увагу, що якщо ви не дозволите нам збирати або обробляти необхідну особисту інформацію або відкличете згоду на її обробку для необхідних цілей, ви не зможете отримати доступ або користуватися послугами, для яких запитувалась ваша інформація.

 

Файли cookie

 

Щоб дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці технології, а також про ваш вибір щодо цих технологій відстеження, будь ласка, ознайомтеся з нашою Політикою щодо файлів cookie.

 

Безпека

 

Безпека вашої інформації важлива для нас, і ми будемо використовувати розумні заходи безпеки, щоб запобігти втраті, неправильному використанню або несанкціонованій зміні вашої інформації, яка знаходиться під нашим контролем. Однак, враховуючи властиві ризики, ми не можемо гарантувати абсолютну безпеку, а отже, ми не можемо забезпечити або гарантувати безпеку будь-якої інформації, яку ви нам передаєте, і ви робите це на свій страх і ризик.