10:00 - 17:00

Ми працюємо Пн. - Пт.

067 842 11 22

Зателефонуйте нам

Facebook

Складання позовної заяви при ДТП

a
+ 380678421122

Допомога адвоката в результаті дорожньо-транспортних пригод, пов'язаних з автомобілем. Складання позовної заяви при ДТП.

Послуги адвоката по ДТП:

Допомога в підготовці та подачі позовів та апеляційних скарг до суду

Представлення інтересів клієнта в суді та подання доказів на користь клієнта

Надання консультацій з питань, пов'язаних з ДТП

Допомога в отриманні компенсації по ДТП

Допомога в отриманні медичної допомоги та відновленні здоров'я

Надання консультацій з правових питань, пов'язаних з ДТП

Представлення інтересів клієнта при переговорах зі страховими компаніями

Допомога при позбавленні водійських прав

Автоадвокат (Автоюрист). Послуги автоадвоката в Києві та Київській області, Одесі та Одеській області. Консультація по ДТП. Складання позовної заяви при ДТП

ДТП є частим явищем в таких містах як Київ, Одеса. Згідно з офіційною статистикою в Україні за 2020 рік сталося понад 168 тис. ДТП. При цьому Київська та Одеська області – найбільш «аварійні» адміністративно-територіальні одиниці України.

 

Спори, що виникають між учасниками дорожньо-транспортної пригоди (потерпілий і винуватець), власниками транспортних засобів, а так само спори власників транспортних засобів, винуватців ДТП зі страховими компаніями та Моторно-транспортним бюро України можна об’єднати в категорію «спори по ДТП».

Шукаєте хорошого і досвідченого адвоката по ДТП? Ви можете бути на 100% впевнені, що звернувшись до мене ви отримаєте професійні послуги найдосвідченішого адвоката по ДТП.

Складання позовної заяви про стягнення шкоди. Професійна допомога автоюриста в складній ситуації.

Більшість справ про стягнення шкоди в разі ДТП вирішуються в судовому порядку із залученням адвокатів. А якщо спір малозначний, то без безпосередньої участі адвокатів.

 

Однак, якщо сума збитку невелика і справа має невисокий рівень складності, то брати участь в процесі клієнт може самостійно, без безпосередньої участі адвоката в справі, так як залучення адвоката буде недоцільним через малозначність справи.

 

Але звернутися до професійного адвоката доведеться в будь – якому випадку, як мінімум для складання позову до суду (позовна заява), адже позовна заява в цій справі-найважливіший документ для компенсації збитку. Позовна заява це основний документ, який подається до суду при ДТП. Саме позов до суду містить мотиви і доводи, позовні вимоги про стягнення матеріальної та моральної шкоди (збитку), збитків.

Я впевнений, що запорукою надання якісної юридичної допомоги є відмінна кваліфікація. Я сам автолюбитель і без проблем вникну конкретно в вашу ситуацію і її особливості,  я вже маю наявну у мене практику по такій категорії справ.

Юридична допомога в складанні позову від професійного адвоката

Під час візиту до адвоката по ДТП, вiн ознайомить вас з актуальною практикою по ДТП, по стягненню матеріального і морального збитку, визначить підсудність, коло суб’єктів і розмір судового збору, який необхідно буде сплатити на реквізити суду, а також, складе позов до суду по стягненню збитку в результаті ДТП.

 

Важливим завданням для адвоката, є визначитися з доказовою базою. Можливо, для «посилення» позовної заяви буде потрібно зібрати, підготувати або витребувати додаткові документи. Для того, щоб правильно і грамотно з юридичної точки зору оформити позовну заяву і доповнення до нього, зверніться до адвоката по ДТП Омельченко Захару в Києві та Одесі.

 

Звернувшись до професіонала ви економите час і гроші, отримуєте гарантію того, що вашу позовну заяву не залишать без руху або ж без розгляду в суді.

Потрібна допомога з будь-якими юридичними питаннями? Зв’яжіться зi мною прямо зараз.